Menü Kapat
Yüksek etik standartlarda, şeffaf ve yasal mevzuata uygun şekilde yürüttüğümüz yönetim hizmetleri kapsamında, tesis yönetiminin optimizasyonu için müşterilerimize çok özel fırsatlar da sunuyoruz.

Yönetim Planlaması

Kat malikleri arasındaki ilişkiler, Kat Mülkiyeti Kanunu’nda ayrıntıları ile düzenlenmiş olmakla beraber, kat mülkiyetine konu olan gayrimenkullerdeki özel durumların hepsini öngörmek mümkün değildir. EkoSitem, sunduğu yönetim planlaması hizmeti ile yapı ve tesislerinizin üzerinde kurulacak kat mülkiyeti ilişkilerinin yönetimini düzenleme ve tesiste güvenli ve sağlıklı bir tasarruf düzeninin kurulup devam etmesini sağlamada en doğru çözüm ortaklarından biridir.

Enerji Tasarrufu

Enerji tasarrufu için alınabilecek tedbirler çok çeşitli olup bu tedbirleri anlayabilmek güçtür. EkoSitem olarak tesis koşulları/özellikleri ile enerji tüketim düzeylerini analiz ederek çözüm ortaklarımızla birlikte müşterilerimiz için optimum enerji tasarrufu önlemlerini öneriyoruz.

Çevre Yönetimi

Yaşam kalitesi yüksek ve sağlıklı bir ortam için çevre yönetimi gereklidir. EkoSitem olarak uzman ekibimiz, çevre dostu malzemeler ve geri dönüşüm uygulamaları ile müşterilerimize çevre yönetimi konusunda özel çözümler sunuyoruz.

Tesis Yönetim Hizmetlerimiz

GENEL YÖNETİM HİZMETLERİ

Yönetim Sistemi ve İşletim Projesinin Oluşturulması,
Yönetim Danışmanlığı Genel Muhasebe,
Finans ve Bütçeleme Hukuki Danışmanlık,
Takip ve Tahsilat İşlemleri,
Profesyonel Kadro Sağlama ve Yönetimi,
Müşteri İlişkileri Yönetimi ve İdari İşler.

yaprak2

SOSYAL TESİS YÖNETİMİ

Tesis İşletim Projesinin Hazırlanması,
Profesyonel Kadro Sağlama ve Yönetimi,
Bütçeleme ve Mali Yönetim,
Tesis Donatılarının Bakım ve Onarımı,
Temizlik ve Sanitasyon Hizmetleri,
Kafeterya Hizmetleri.

DANIŞMANLIK & EĞİTİM

Stratejik Tesis Yönetimi Danışmanlığı,
Yönetim Planı Hazırlama ve Hukuki Danışmanlık,
Zorunlu Yasal Eğitimler.