Menü Kapat

EkoSitem, tüm tesis ve sistemlerinizin teknik denetimini üstlenerek, yaşam döngüsü boyunca, uygun kullanım ve profesyonel bakım ile optimal şekilde işletimini sağlar. Ekiplerimiz, hızlı ve özgün çözümleri etkili bir biçimde uygulamaya alabilmek ve arızaların sıklığını minimize edebilmek için mevcut bakım planlarını inceler ve ihtiyaçlarınıza uygun yeni program önerileri de geliştirir.

Demirbaş Bakım Planlaması & Uygulaması

7/24 Müşteri İletişimi

Satın Alma & Tedarikçi Yönetimi

Gerçek Zamanlı (Real-Time) Raporlama

Anlık Arıza & Acil Durum Koordinasyonu

Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz: arıza tespiti, acil durum ve anlık arıza müdahaleleri, planlı bakım işlemleri, tesis ve teknik sistemlerin iyileştirilmesi ve daha büyük ölçekli projeler de dahil olmak üzere, bakım çalışmalarının tüm yönlerini kapsayacak hızlı ve güvenli çözümleri, müşterilerimizle yol boyunca aktif bir iletişim içerisinde sunar.

EkoSitem, varlıklarınızın garanti süreleri ve servis seviyeleri anlaşmalarını (SLA) en doğru şekilde takip ederek tesis genelinde hizmet gecikmelerinin önlenmesinin yanı sıra gereksiz iş yükünün ve dolayısıyla da giderlerinizin azaltılmasını sağlar.

Satın alma ekibimiz ihtiyaçlarınızı detaylı bir biçimde tanımlar ve tüm tesis teknik destek hizmetleri, uygun maliyetli, güvenilir ve geniş yelpazede hizmetler sunan tedarikçilerden temin edilir.

7/24 iletişim servisi, web-tabanlı ve gerçek-zamanlı (real-time) raporlama sistemimiz sayesinde, müşterilerimiz yürütülen tüm çalışmalar hakkında anlık ve güncel bilgiye erişim olanağına sahiptir. İletişim merkezimizde tutulan veri tabanı sayesinde, dışarıdan gereksiz destek ve hizmet alımları da engellenerek önemli tasarruflar sağlanır.

Profesyonel teknik bakım ve destek hizmetlerinin yanı sıra, EkoSitem tesis ve sistemlerinizin işletiminde performansın artırılması, küçük ölçekli tadilat projelerinin gerçekleştirilmesi ve dış firmaların denetlenmesinde de sizin için en doğru çözüm ortağıdır.