Menü Kapat

EkoSitem; temizlik, güvenlik, bakım ve tadilat gibi genel tesis yönetim hizmetlerinin yanı sıra oda servisi, concierge, kuru temizleme, terzi, evcil hayvan bakımı ve ihtiyacınıza özel birçok kişiselleştirilmiş hizmeti, konut projelerine entegre ederek; müşterilerine kompakt, pratik ve konforlu bir rezidans yaşamı sunar.

Resepsiyon & Danışma

Housekeeping & Oda Servisi

Evcil Hayvan Bakımı

Sağlık Hizmetleri

Kişiye Özel Butik Hizmetler

Bellboy & Vale Hizmetleri

Uzman ekiplerimiz gerek kişisel, gerekse işle ilgili ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilmeniz için tüm sorumluluklarınızı sizinle paylaşır ve ihtiyacınıza özel, yaratıcı ve esnek çözüm önerileri geliştirerek konutunuzdaki deneyiminizin keyifli ve sorunsuz olmasını sağlamak için çalışır.

Amacımız, günlük yaşamın stresinden arınmanız, kendinize daha fazla zaman ayırabilmeniz ve bu zamanı en verimli şekilde geçirebilmenize yardımcı olacak huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı ve yepyeni bir yaşam tarzı tesis etmektir. EkoSitem bu amaçla tesisinizin genel yönetim ve bakımından başlayarak, konsiyerj hizmetleri çözüm ortakları ile birlikte kişiye özel butik hizmetlere kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlere, tek noktadan, minimum zaman ve efor sarf ederek ve maliyet-etkin şekilde erişim sağlamanızı güvence altına alır.