Menü Kapat

ÜST YÖNETİM EKİBİMİZ

EkoSitem; yönetim ve organizasyon, ekonomi, finans, pazarlama ve hukuk olmak üzere multi disipliner ve alanında uzman yönetim ekibi ile müşterilerinin en kritik iş süreçleri de dahil olmak üzere tüm idari ve operasyonel süreçlerinin en iyi şekilde yönetilmesini sağlayabilecek kapasite ve deneyime sahiptir. Ekositem’in ekibini benzersiz kılan, bilgi ve deneyimin yenilikçi hizmetler ve unutulmaz müşteri deneyimlerine dönüştürülmesindeki adanmışlık, kararlılık ve metodolojik yaklaşımıdır.

OPERASYON YÖNETİM EKİBİMİZ

EkoSitem tüm bina ve tesislerin yönetimini, müşterilerinin bina, işletme veya tesislerinin bulunduğu alanda görev yapan yönetici ekipleriyle yerinden yönetim ilkesi çerçevesinde gerçekleştirir. EkoSitem’in çok yönlü yetkinliklere sahip ekibi, müşterilerimizin tesislerinin yönetimine yönelik her türlü günlük operasyonun yürütülmesi ile yönetim ve bakım hizmetlerinin planlanması, koordinasyonu ve denetimi konusunda gereken tüm bilgi ve deneyime sahiptir. Bu model ile müşteri sorumluluğu en önde tutularak; maliyet, etkin ve yüksek kaliteli hizmetlerin sunumu güvence altına alınır.

DESTEK ve TEKNİK EKİPLERİMİZ

EkoSitem’in her biri alanında eğitimli ve deneyimli personellerden oluşan teknik ve destek ekipleri, tüm müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer ekiplerimizle aktif bir iletişim içerisinde 7/24 hizmet verir. Telefon, sosyal medya ve e-posta gibi tüm iletişim kanalları, müşterilerimizin taleplerinin kesintisiz biçimde izlenebilmesi için ekiplerimiz tarafından etkin olarak kullanılır. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacının zamanında karşılanabilmesi ve etkili çözümlerin üretilmesinde, ekiplerimiz gereken tüm asistanlık ve koordinasyon hizmetlerini yürütebilecek bilgi ve beceriye sahiptir.