Menü Kapat

İnşaat, bankacılık ve finans sektöründe 20 yılı aşkın birikimin ve tecrübenin ardından, 2013 yılında “Entegre Tesis Yönetimi  Hizmetleri” şirketi olan EkoSitem’i  hayata geçirdik

Ankara’nın merkezi bölgelerinde yükselen projeleri yaşam alanlarına    dönüştürmede; yaratıcı, sürdürülebilir ve ekonomik çözümleri esas alan bir anlayışla kurduğumuz EkoSitem, bugün tesis yönetim hizmetlerinin tamamını entegre bir biçimde yönetebilecek altyapı ve kapasiteye sahiptir.

Tecrübeli yönetim kadromuz ve sağladığımız profesyonel yönetim hizmetleri ile tesisleriniz mevzuata uygun bir biçimde yönetimi  ve hukuki yükümlülüklerin yerine getirilmesinden, temizlik, teknik donanım ve sistemlerinin bakımı, peyzaj tasarımı, can ve mal güvenliğinin korunmasına kadar yaşam standardınızı yükselten birçok hizmeti entegre biçimde sunuyoruz.

Maliyetleri düşüren ve değerli zamanınızı sizin lehinize kullanan çözüm ortağınız olarak; kaliteli hizmet anlayışı, sürekli müşteri memnuniyeti ve tüm varlıklarınızın sürdürülebilir ve kalıcı olarak değerinin arttırılmasını her zaman ön planda tutuyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınızı, gelişmiş teknikler kullanarak ve en ince detayları göz önünde bulundurarak inceliyoruz. Yönetim hizmetlerinin; en az maliyetle, en kısa sürede ve tek çatı altında bütüncül bir biçimde sunulabilmesi için sizlere özel profesyonel çözümler üretiyoruz.

EkoSitem’i, hayatınızı kolaylaştırmak ve karmaşık sistemleri sizin için çözümlemek adına hayata geçirdik. Modern yaşamın beraberinde getirdiği kolaylıklar ile zorlukların kesiştiği noktada, sizlere hayattan zevk alma ve yükümlülüklerinizden kurtulma imkanı sunuyoruz.

Ankara’nın yanı sıra İstanbul ve Samsun bölgelerinde de gerek entegre tesis yönetimi hizmetlerini, gerekse  inşaat işlerini de sürdüren EkoSitem’in hizmet sınırlarını, tüm Türkiye geneline genişletmeyi ve sektörde eşsiz bir marka haline gelmeyi hedefliyoruz.