Menü Kapat

EkoSitem; personel, ekipman ve sarf malzemelerinin tamamını içeren, bütüncül hizmet yaklaşımı ile ihtiyacınıza en uygun ve çevre dostu temizlik çözümleri ve programlarını geliştirir. Uzman ekiplerimiz, ihtiyaç ve önceliklerinizi anlamak, uygun hizmet programını belirlemek ve en etkili çözümleri uygulayabilmek için sürekli sizinle birlikte çalışır. Bu sayede, istek ve ihtiyaçlarınız değiştikçe, hizmetler de esnek biçimde değişerek ihtiyaçlarınıza göre yeniden tasarlanır.

Günlük Temizlik

Özel Bölümlerin Temizliği

Çevre Temizliği

Geri Dönüşüm

Acil Temizlik

Periyodik Temizlik

Temizlik hizmetleri alanında deneyimli, malzeme ve ekipman kullanımında yetkin, güler yüzlü ve güvenilir ekiplerimiz, hizmetleri zamanında ve eksiksiz biçimde sunabilmek amacıyla organize ve uyumlu biçimde çalışır.

EkoSitem, günlük ve periyodik temizlik, çevre ve özel bölümlerin temizliği ile acil temizlik hizmetlerini entegre biçimde sunabilecek her türlü donanıma sahiptir.

Amacımız sizin için temiz ve yaşam kalitesi yüksek bir ortam yaratarak sağlıklı ve mutlu bir hayat sürdürmenizdir. EkoSitem bu amaçla hizmetin her aşamasını planlar, konfor ve güvenliğinizi gözeten etkin bir risk yönetimi ve denetim programı ile temizlik hizmetlerinin disiplin içerisinde, şeffaf ve profesyonel biçimde sunulmasını güvence altına alır.
Günlük